O nas i naszej pracy...

Jesteśmy malutką, bo dwuosobową firmą ze Śląska, w której skład wchodzą Klaudia i Tomasz- małżeństwo. Naszą pasją jest tworzenie dekoracji do Państwa wnętrz. Klaudia zajmuje się lekkimi dekoracjami ściennymi, Tomasz z kolei uwielbia pracować ze stalą i drewnem. Jego specjalnością są lampy, meble i dodatki w stylu loftowym. Nie odrzuci on również propozycji wykonania konstrukcji stalowych np. zadaszenie tarasu, bram czy balustrad. No po prostu złota rączka 😉 Tym wszystkim co potrafimy stworzyć z pomocą państwa pomysłów chcemy się z Wami podzielić.

Wszystkie dekoracje powstają na bieżąco pod indywidualne zamówienie w naszej pracowni. Każdy element można spersonalizować wybierając dokładny rozmiar lub umieszczając na nim napis. Na zrealizowanie Twojego zamówienia potrzebujemy zazwyczaj kilka do kilkunastu (w przypadku dużej liczby zamówień) dni roboczych. Nie jest to masowa produkcja, dzięki czemu masz gwarancję niepowtarzalnej i nietuzinkowej dekoracji.

Każdą dekorację można zamówić w stanie surowym i pomalować lub polakierować ją we własnym zakresie. Cena zostaje obniżona a Ty masz wpływ na to, jaki będzie efekt końcowy. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny lub mailowy a podamy szczegóły zakupu.

 

Realizujemy również indywidualne zamówienia. Marzy Ci się na ścianę coś spoza oferty? Chcesz udekorować pokój dziecka jego ulubioną postacią z bajki? Masz ochotę wręczyć komuś na prezent podobiznę jego psa, herb ulubionego klubu sportowego albo ukochany motyw zwierzęcy? Napisz do nas z inspiracją a my postaramy się sprostać zadaniu. Większość naszych dekorów powstaje właśnie na wasze indywidualne prośby.

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz coś dla siebie 🙂